http://nikmengsil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Менжинська сіл/рада >> Новини
За підтримки губернатора Олександра Вілкула на Дніпропетровщині до Дня Святого Миколая пройде благодійна моновистава
Версія для друку Написати листа
За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова о 14-00 13 грудня проведе урочисту зустріч з видатними жінками Дніпропетровщини. У рамках зустрічі пройде благодійна акція зі збору коштів для дітей до Дня Святого Миколая.
На урочисту зустріч запрошені понад 800 видатних жінок з 35 міст та районів регіону. Серед них – представниці політики, бізнесу, громадських та благодійних організацій. Жінки матимуть змогу подивитися прем'єру моновистави Момент кохання у виконанні заслуженого артиста України Євгена Нищука. Під час заходу проводитиметься благодійний збір коштів до Дня Святого Миколая. Усі виручені кошти будуть передані обласному благодійному Фонду для підтримки соціально-незахищених категорій дітей для придбання медичних препаратів та обладнання в дитячі лікарні області, – зазначила Марія Пустова.
Презентація вистави Момент кохання проходить на Дніпропетровщині за сприяння міжнародної громадської організації Жінка ІІІ тисячоліття.
Дійство поставлене за оповіданням Володимира Винниченка Момент.
У виставі Момент кохання використовуються сучасні мультимедійні засоби виразності, поезія, авторська музика. Вистава входить до репертуару Київської академічної майстерні театрального мистецтва Сузір’я. Протягом 2011 року успішно пройшли презентації проекту в Луганську, Львові, Ужгороді, Запоріжжі, Донецьку та Івано-Франківську.
Довідка:
Міжнародна громадська організація Жінка ІІІ тисячоліття
діє в Україні з 2006 року й реалізує ряд масштабних проектів, таких, як щорічна церемонія нагородження Всеукраїнської премії Жінка ІІІ Тисячоліття, якою нагороджуються успішні жінки-українки, Міжнародний дитячий фестиваль Світ талантів, щорічна благодійна акція на Майдані Незалежності до Дня захисту дітей Світ талантів – цвіт нації, виставка робіт художниць Світ очима жінок в Українському домі, а також бере участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.

Управління преси та інформації облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор